Zdrowa i piękna skóra z solą morską

Chcesz mieć zdrowo wyglądającą skórę? Istnieje proste rozwiązanie, które uczyni twoją skórę zarówno zdrową jak i piękną. To nic trudnego. Wystarczy dodać do wanny odpowiednią ilość specyfiku jakim jest sól morska, już tłumaczymy…

Jak korzystać z soli morskiej?

Potrzebne składniki:

  • Wanna
  • Pół kilo soli morskiej
  • Ciepła woda
  • Litr ciepłego mleka
  • Pół szklanki miodu

Sól morska zawiera wiele mikroelementów dzięki którym skóra wygładzi się i zyska jędrność. Jest ona polecana m.in. przez branżowy portal Zajad.pl. Kąpiel z wymienionych produktów ma trwać 20 minut, po których koniecznie trzeba wziąć prysznic. Najlepsze efekty uzyska się stosując się krok po kroku do zaleceń:

Jak dokładnie to przygotować?

Do wanny wsypujemy kilo soli morskiej. Następnie chcemy żeby się ona rozpuściła, dlatego napełniamy wannę z solą morską ciepłą wodą. Widząc, że sól morska ulega rozpuszczeniu wlewamy do ciepłej wody litr ciepłego mleka wymieszanego z połową szklanki miodu. To ważne, żeby się nie pomylić i nie wlać najpierw mleka a później miodu, oba składniki mają być przed wlaniem połączone ze sobą i solidnie wymieszane. Postępowanie krok po kroku wróży najlepszy sukces i daje najlepszy efekt. Nie zapomnij również wziąć prysznicu po takiej kąpieli.

Nawet Kleopatra kąpała się w mleku. Pomyśl więc o efekcie kąpieli z dodatkiem nie tylko mleka ale też miodu i cudownego specyfiku jakim jest sól morska. Myślę, że Kleopatra nie przeszłaby obojętnie wobec takiej możliwości. Jędrna i zdrowa skóra to podstawa pięknego wyglądu. Szczególnie ważna dla kobiet. Choć współcześnie mężczyźni również dbają o swój wygląd. Nic w tym dziwnego każda kobieta dobrze się czuje przy zadbanym mężczyźnie.
Skóra może wyglądać zdrowo i pięknie dzięki soli morskiej i 20 minutom relaksu w wannie. Poprawa wyglądu skóry jest związana z mikroelementami, które zawiera tylko i wyłącznie sól morska. Zatem nie zwlekaj i wykorzystaj ten prosty przepis.